Energetika Nazirliyinin və AERA-nın əməkdaşlarından ibarət "Ağdam" komandası "Səmərəli həll" nominasiyası üzrə mükafata layiq görülüb
• Publikasiya tarixi2023-03-13 09:57:00
Energetika Nazirliyi və Energetika Nazirliyinin tabeleyində Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin (AERA) əməkdaşlarından ibarət "Ağdam" komandası "Heydər Əliyev İli"nə həsr olunmuş "Çevik 100 il" ideya müsabiqəsində "Səmərəli həll" nominasiyası üzrə mükafata layiq görülüb.
Qeyd edək ki, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət  və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin təşkilatçılığı ilə keçirilən sözügedən müsabiqədə "ASAN xidmət" və "ASAN kommunal" mərkəzlərində fəaliyyət göstərən qurumların əməkdaşlarından ibarət 21 komanda iştirak edib və onlar hər bir dövlət xidmətinin sadələşdirilməsi və təkmilləşdirilməsi istiqamətində yeni həllərin hazırlanması üzrə ideyalarını bölüşüblər.

The "Agdam" team consisting of employees of the Ministry of Energy and AERA was awarded the prize for the “Efficient solution” nomination
• Publication date2023-03-13 09:57:00
The "Agdam" team consisting of employees of the Ministry of Energy and the Azerbaijan Energy Regulation Agency (AERA) under the Ministry of Energy was awarded the prize for the "Efficient solution" nomination at the "Agile 100 years" idea competition dedicated to the "Year of Heydar Aliyev".
It should be noted that the competition organized by the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan was attended by 21 teams of employees of organizations operating at "ASAN service" and "ASAN kommunal" centers, who shared their ideas on the development of new solutions to simplify and improve each state service.